Újra megúsztuk :)

23. 12. 22
posted by: Baraksó Péter

A téli szünet előtti négy hét minden pénteki napja a kerületi úszás diákolimpiáról szólt!

Iskolánk diákjai mind a négy korcsoportban részt vettek a versenysorozaton, melyeken a következő eredmények születtek:

I.korcsoport

Lányok versenyében Baraksó Lia gyorsúszásban 2. helyen, míg hátúszásban 1. helyen ért célba, valamint Ponta Barbara mellúszásban az előkelő 6. helyet szerezte meg.

A fúknál Kása Imre a gyorsúszás döntőjében a 4. helyen ért célba, míg mellúszásban az 5. helyen végzett.

Mellettük Kálmán Zsófia, Horváth Balázs, Péter Regő Zalán és Tóth Levente erősítették iskolánk legfiatalabb csapatát.

II. korcsoport

A lány váltó a 6.míg a fiúk váltója 3. helyen végzett.

A lány váltó tagjai: Lality Lili, Mohamed-Benkada Menel, Nagy Liza, Ohly Csenge

A döntős fiú váltó tagjai: Csobolya Attila, Egedi Zsombor, Léhi Attila, Rácz Rajmond Ruben

Pontszerzőink ebben a korcsoportban: Ohly Csenge, aki 4. helyen ért célba hátúszásban, illetve Rácz Rajmond Ruben hátúszásban 3., míg gyorsúszásban a 6. helyen végzett

III. korcsoport

Fiúk 1. helyen, míg a lányok 3. helyen végeztek a váltóversenyeken.

Fiúk: Ruff Patrik, Soós Attila, Tóth Barnabás, Tóth Zalán

Lányok: Balogh Noémi, Gspann Lili, Kalapos Lenke, Miklós Dóra

Egyéni versenyszámokban hátúszásban Tóth Zalán 1., míg Tóth Barnabás 2. helyen végzett, valamint Tóth Zalán 4. helyen felyezte be a versenyt gyorsúszásban

IV. korcsoport

Fiú váltónk az előkelő 5. helyen végzett az úszás kerületi diákolimpia utolsó napján, a csapat tagjai: Bencsik Olivér, Csönge Péter, Harkály Zsombor, Lázár Botond

Egyéni versenyen Ruff Laura 3. , míg Bencsik Olivér 5. helyen végzett pillangóúszásban.

Mellettük Bene Betti és Kövér Donát erősítették a legidősebbek versenyét.