Üdvözöljük iskolánk honlapján!                Honlapunk átalakítása még folyamatban van. Formai változások még lesznek.

Október 27-én, pénteken egész napos egészségnapot rendeztünk iskolánkban a Lidl jóvoltából. Hálásan köszönjük Bokor Hanna 2.b osztályos tanuló édesanyjának, Takács Katalinnak, hogy felajánlotta a segítséget és ilyen csodálatos napot szervezett munkatársaival a Gloriettbe.

Osztályaink menetlevéllel indultak útra, majd vettek részt a 16 állomás izgalmasabbnál izgalmasabb feladataiban. Külső helyszíneken játszottak (pl. korcsolyázás, fegyenc-edzés, jóga, amőba-verseny, focibiliárd, óriás társas, mászófal, trükkös biciklizés) és belső helyszíneken zajló megmérettetésekben (pl. fűszerfelismerés, kalóriamérlegelés, virtuális egészségkonyha, igegennyelvi zöldség- és gyümölcskereső, kínrím-faragás) próbálták ki magukat diákjaink.

Köszönjük a remek animátorgárdának a csodás napot - minden kis tanítványunk csodálatosan érezte magát.

(Az esemény képeiért kattintson iskolánk Facebook-oldalára!)

Budapest, 1186. Tövishát u. 8.

OM: 035135

 web: gloriettsuli.hu

 e-mail: gloriettsuli@gmail.com

 telefon: 294-41-53

facebook: gloriettsuli

honlap admin: bakosgab@freemail.hu

Bejelentkezés

Keresés

Vonalban

Jelenleg 18 vendég és 0 felhasználó van vonalban.

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com