Üdvözöljük iskolánk honlapján!                Honlapunk átalakítása még folyamatban van. Formai változások még lesznek.

Október 26-án tartottuk iskolánkban a Halloween suli-bulinkat, amelyet Szabóné Bíró Krisztina osztályfőnök vezetésével a 7.a osztály szervezett. A szórakoztató este folyamán diákjaink csapatokba verődve oldottak meg változatos és izgalmas feladatokat: a vetélkedőben szerepelt film- és filmzene-részlet-felismerés, puzzle, tökkeresés és sminkelés is. Mindenki legnagyobb örömére a remek nap diszkóval zárult.

Köszönjük a remek bulit a 7.a osztálynak és Kriszta néninek.

(Az esemény képeiért kattintson iskolánk Facebook-oldalára!)

Budapest, 1186. Tövishát u. 8.

OM: 035135

 web: gloriettsuli.hu

 e-mail: gloriettsuli@gmail.com

 telefon: 294-41-53

facebook: gloriettsuli

honlap admin: bakosgab@freemail.hu

Bejelentkezés

Keresés

Vonalban

Jelenleg 22 vendég és 0 felhasználó van vonalban.

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com