Üdvözöljük iskolánk honlapján!                Honlapunk átalakítása még folyamatban van. Formai változások még lesznek.

2017. október 21-22. Viktória Kupa Láng Sportcsarnok
Felkészítők: Hermann Henrietta, Danka Annamária, Kiss Mária, Kövér Dóra, Polán Gabriella, Zbinyovszki Zsuzsanna, Sándor Tímea, Tóth Kinga

Szalontai Hanna 4.b II. osztály Serdülő Összetett IV. hely
Zavesiczki Zoé 4.a II. osztály Serdülő Összetett V. hely
Németh Sára (külsős) II. osztály Junior 2 Összetett Karika Labda II. hely II. hely II. hely
Szecskó Fanni II. osztály Gyermek 1 2009 Összetett Szabad Karika II. hely II. hely II. hely
Béres Luca 4.b BSEV 1.szint Gyermek 1 2008 Összetett V. hely
Egyed Luca (külsős) BSEV 1.szint Gyermek 1 2008 Összetett VIII. hely
Varga Anna 4.b BSEV 1.szint Serdülő 2007 Összetett VII. hely
Obiczki Patrícia 4.a BSEV 1.szint Serdülő 2007 Összetett V. hely
Tüskés Kira 6.b BSEV 1.szint Serdülő 2006 Összetett Labda VI. hely I. hely
Soós Bernadett 5.b BSEV 1.szint Serdülő 2006 Összetett V. hely
Menotti Júlia 5.b BSEV 1.szint Serdülő 2006 Összetett Szabad Karika III. hely III. hely II. hely
Jókai Noémi 5.a BSEV 1.szint Serdülő 2006 Összetett Karika IV. hely III. hely
Szabó Kata 6.a III. osztály Junior 2 Összetett V. hely
Szabó Csenge 6.b III. osztály Junior 2 Összetett Labda IV. hely III. hely
Király Kinga 7.a III. osztály Junior 1 Összetett Labda Buzogány II. hely III. hely II. hely
Csepely Csenge 8.b, Lakics Noémi 8.a BSEV 2.szint Junior 1 Duo I. hely
Csató Noémi 2.b, Szabó-Fekete Léna 2.a, Probáld Tímea 2.a, Rozner Mira 2.a BSEV 2.szint Gyermek 1 Csapat III. hely Ezüst minősítés
Bőcs Titanilla 3.a, Balogh Amira 3.a, Mezőssy Emília 3.a BSEV 2.szint Gyermek 1 Trio III. hely Ezüst minősítés
Walach Melinda 6.b, Szabady Anna 6.b BSEV 1.szint Junior 2 Duo VI. hely
Strobli Lea (külsős), Nyírán Amina 5.b BSEV 1.szint Serdülő Duo VI. hely
Nagy Rebeka 4.b, Rozs Jázmin 4.a BSEV 1.szint Gyermek 1 Duo IV. hely
Balla Zia 4.a III. osztály Serdülő Összetett V. hely
Monhalt Anna 4.b III. osztály Serdülő Összetett Szabad Karika I. hely II. hely I. hely
Szenczy Laura 3.b III. osztály Gyermek 1 Összetett V. hely
Nguyen Le Thao 6.a BSEV 1.szint Junior 2 Összetett Szabad Labda I. hely I. hely II. hely
Kovács Anna (külsős) BSEV 1.szint Junior 2 Összetett Labda II. hely I. hely
Kóder Gréta (külsős) BSEV 1.szint Junior 2 Összetett Szabad Labda III. hely III. hely II. hely
Várady Eszter 7.a BSEV 1.szint Junior 2 Összetett Szabad IV. hely II. hely

2017. október 22. Eszék Rondo Kupa
Felkészítők: Kövér Dóra, Kiss Mária, Vándor Ágnes

Barkóczi - Halma Eszter 2.a II. osztály III. hely
Andrekó Norina 2.a II. osztály I. hely
Molnár Georgina 2.b II. osztály I. hely
Nguyen Viola 6.a II. osztály Összetett: V. hely
Almási Kitti 7.a II. osztály Össszetett: VII. hely Labda: I. hely
Németh Réka 8.a II. osztály Összetett: IV. hely, Buzogány: II. hely, Szalag: II. hely
Szabó Eszter 7.a II. osztály Összetett: XVI. Hely
Németh Csenge (külsős) II. osztály Összetett: I. hely Labda: I. hely Buzogány: I. hely

Szívből gratulálunk az ügyes lányoknak, szüleiknek, felkészítő edzőiknek és testnevelőiknek!

Budapest, 1186. Tövishát u. 8.

OM: 035135

 web: gloriettsuli.hu

 e-mail: gloriettsuli@gmail.com

 telefon: 294-41-53

facebook: gloriettsuli

honlap admin: bakosgab@freemail.hu

Bejelentkezés

Keresés

Vonalban

Jelenleg 6 vendég és 0 felhasználó van vonalban.

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com