Üdvözöljük iskolánk honlapján!                Honlapunk átalakítása még folyamatban van. Formai változások még lesznek.

Ma délután iskolánk vendége volt Kozma Dominik világbajnoki bronzérmes úszó. A Gloriett csapata izgatottan várta az élsportoló érkezését, Kerekes Olivér (6.a) saját maga készítette verset ajándékozott "Domának". A közönségtalálkozót Jánk Zsoltné Andi néni megnyitója után Kozma Dominik beszámolója követte (az élsporttal járó áldozatoktól kezdve az úszáson át a beagle kutyákig sok témát érintve), majd a diákok is kérdezhettek az úszóbajnoktól. A közös délután zárásaként tanulóink aláírást (és néhány esetben közös képet) kaptak Kozma Dominiktől.


Köszönjük, hogy ellátogatott hozzánk és sok szeretettel várjuk vissza!

 

További képeinkért kattintson iskolánk Facebook-oldalára.

Budapest, 1186. Tövishát u. 8.

OM: 035135

 web: gloriettsuli.hu

 e-mail: gloriettsuli@gmail.com

 telefon: 294-41-53

facebook: gloriettsuli

honlap admin: bakosgab@freemail.hu

Bejelentkezés

Keresés

Vonalban

Jelenleg 4 vendég és 0 felhasználó van vonalban.

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com