Üdvözöljük iskolánk honlapján!                Honlapunk átalakítása még folyamatban van. Formai változások még lesznek.

Az elmúlt hétvégéken a Budapest Bajnokságon versenyeztek RG-s lányaink. Lássuk az eredményeket!

II. osztály junior 2

Csípán Luca 5.a

Összetett       Labda                        Karika

VII.hely                  VIII.hely                 VI. hely

Zbinyovszki Zsuzsanna, Sándor Tímea

Nguyen Viola 6.a

Összetett

X. hely

Vándor Ágnes

Molnár-Czétényi Noémi 7.b

Összetett
Karika

XII. hely
VIII. hely

Zbinyovszki Zsuzsanna, Sándor Tímea

Pavlinek Dorina 5.a

Összetett      

Karika  

XVI.hely                 VIII. hely

Zbinyovszki Zsuzsanna, Sándor Tímea

Hantosi Bora 6.b

Összetett

XXI. hely

Vándor Ágnes

Gloriett SE

Egyéni csapat

III. hely

Vándor Ágnes, Zbinyovszki Zsuzsanna, Sándor Tímea

II. osztály junior 1

Almási Kitti 7.a

Összetett                  Labda

VI.hely                   VII. hely

Vándor Ágnes

Németh Réka 8.a

Összetett

IX. hely

Vándor Ágnes

Fülöp Zsófia 8.a

Összetett

XX. hely

Danka Annamária, Kiss Mária

Sebők Laura 7.b

Összetett

XVI. hely

Holjevicz Eszter

Szabó Eszter 7.a

Összetett                 Buzogány

XI.hely                   VI. hely

Vándor Ágnes

Nagy Laura 8.a

Összetett

XIX. hely

Vándor Ágnes

Szentpéteri Szonja 8.a

Összetett                 Labda                       Buzogány         

V.hely                     V. hely                    III. hely

Danka Annamária, Kiss Mária

Németh Sára (külsős)

Összetett

XXI. hely

Danka Annamária, Kiss Mária

Hegyi Virág (külsős)

Összetett                 Buzogány

X. hely                VIII. hely

Kiss Mária

Gloriett SE "A"

Egyéni csapat

II. hely

Danka Annamária, Kiss Mária, Vándor Ágnes

Gloriett SE "B"

Egyéni csapat

IV. hely

Danka Annamária, Kiss Mária, Vándor Ágnes

II. osztály Felnőtt

Balla Dominika (külsős)

Összetett                 Labda                       Szalag

II.hely                     III.hely                   III. hely

Zbinyovszki Zsuzsanna

Asztalos Lili (külsős)

Összetett                 Labda

IX. hely                   IV. hely

Zbinyovszki Zsuzsanna

Leveleki Anett (külsős)

Összetett                 Buzogány                Szalag

VI. hely                   I.hely                      VII. hely

Vándor Ágnes

Németh Csenge (külsős)

Összetett                 Buzogány                 Szalag

VII.hely                  II.hely                    VIII. hely

Vándor Ágnes

Binéth Aliz (külsős)

Összetett                 Karika                       Szalag

X. hely                    VI. hely                   VI. hely

Vándor Ágnes

Baranyi Liza

Összetett                 Karika

XVI. hely                 VIII. hely

Vándor Ágnes

Gloriett SE

Egyéni csapat

I. hely

Vándor Ágnes, Zbinyovszki Zsuzsanna,

I. osztály Gyermek 1

 

Nagy Dóra Lili 3.b

Összetett                 Karika

IX.hely                    VIII. hely

Holjevicz Eszter, Kövér Dóra

I. osztály Serdülő

Rakamazi Vivien 3.b

Összetett                  Szabad                    Kötél                         Karika                       Labda

V.hely                    V.hely                    V. hely                   IV.hely                   V. hely

Holjevicz Eszter, Kövér Dóra

II. osztály Gyermek

Barkóczi - Halma Eszter 2.a

Összetett                 Szabad

VII.hely                  V. hely

Kiss Mária, Kövér Dóra

Felvinczy Eszter 3.a

Összetett                 Szabad                      Karika

I.hely                      III.hely                    II. hely

Holjevicz Eszter, Kövér Dóra

Longaver Judit Ágnes (K)

Összetett                 Szabad

XI.hely                    VI. hely

Kiss Mária, Kövér Dóra

Nagy Nóra 2.b

Összetett                 Szabad                      Karika

II. hely                    I. hely                     IV. hely

Kiss Mária, Kövér Dóra

Országh Natália 2.b

Összetett                 Szabad                      Karika

III.hely                   VII.hely                   I. hely

Kiss Mária, Kövér Dóra

Gloriett SE

Egyéni csapat

I. hely

Holjevicz Eszter, Kiss Mária, Kövér Dóra

II. osztály Serdülő

Czakó Nóra (K)

Összetett

XVII. Hely

Holjevicz Eszter, Kövér Dóra

Horváth Lili 5.a

Összetett                 Karika                      Labda

III.hely                   V.hely                     III. hely

Zbinyovszki Zsuzsanna, Sándor Tímea

Szentpéteri Szamira 3.b

Összetett                 Karika

XI. hely                    VII. hely

Holjevicz Eszter, Kövér Dóra

Török Flóra 4.a

Összetett

XVI. Hely

Holjevicz Eszter, Kiss Mária

Zavesiczki Zoé 4.a

Összetett                  Karika

VIII. hely                 VIII. hely

Holjevicz Eszter, Kiss Mária

Gloriett SE

Egyéni csapat

IV. hely

Holjevicz Eszter, Kiss Mária, Kövér Dóra

Szívből gratulálunk az ügyes lányoknak, szüleiknek, felkészítő edzőiknek és testnevelőiknek!

Külön gratulálunk a Gloriett SE szép eredményeihez!

Budapest, 1186. Tövishát u. 8.

OM: 035135

 web: gloriettsuli.hu

 e-mail: gloriettsuli@gmail.com

 telefon: 294-41-53

facebook: gloriettsuli

honlap admin: bakosgab@freemail.hu

Bejelentkezés

Keresés

Vonalban

Jelenleg 42 vendég és 0 felhasználó van vonalban.

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com