Üdvözöljük iskolánk honlapján!                Honlapunk átalakítása még folyamatban van. Formai változások még lesznek.

2017. november 25-26-án kétnapos tornán jeleskedtek iskolánk tanulói a Mogyoródi Sportcsarnokban.
Az eredmények:

II. osztály Serdülő Együttes Kéziszer csapat I. hely:
Csípán Luca 5.a, Dézsi Lilla 5.a, Dézsi Laura 5.a, Németh Petra 5.b, Pavlinek Dorina 5.a, Horváth Lili 5.a, Zavesiczki Zoé 4.a
felkészítők: Zbinyovszki Zsuzsanna, Hermann Henrietta

II. osztály Junior 1 Együttes Kéziszer csapat III. hely:
Rapavi Laura 8.a, Szentpéteri Szonja 8.a, Vancsay Zita (k), Hegyi Virág (k), Keresztes Kitti 7.b, Országh Tamara 7.b
felkészítők: Hermann Henrietta, Kiss Mária és Danka Annamária

I. osztály Gyermek 1 Együttes Kéziszer csapat IV. hely:
Felvinczy Eszter 3.a, Szentpéteri Szamira 3.b, Nagy Dóra Lili 3.b, Rakmazi Vivien 3.b, Török Flóra 4.a, Czakó Nóra (k), Mészáros Alexandra (k)
felkészítők: Hermann Henrietta, Holjevicz Eszter és Kövér Dóra

I. osztály Junior 2 Együttes Kéziszer csapat IV. hely:
Almási Kitti 7.a, Czizmazia Eszter 8.a, Nagy Laura 8.a, Hantosi Bora 6.b, Szabó Eszter 7.a, Kenyeres Léna (k),
felkészítők: Vándor Ágnes, Hermann Henrietta és Csillag Andrea

I. osztály Felnőtt Együttes Kéziszer csapat V. hely:
Asztalos Lili (k), Baranyi Liza (k), Binéth Alíz (k), Dobróka Viktória (k), Kovács Karina (k), Leveleki Anett (k)
felkészítő: Vándor Ágnes

2017. november 18-án a Magyar Kupán mérettették meg magukat az ügyes RG-s lányok.
Az eredmények:

I. osztály Junior 2 Együttes Kéziszer csapat: IV. hely:
Almási Kitti 7.a, Czizmazia Eszter 8.a, Nagy Laura 8.a, Hantosi Bora 6.b, Szabó Eszter 7.a, Kenyeres Léna (k),
felkészítők: Vándor Ágnes, Hermann Henrietta és Csillag Andrea

I. osztály Felnőtt Együttes Kéziszer csapat V. hely:
Asztalos Lili (k), Baranyi Liza (k), Binéth Alíz (k), Dobróka Viktória (k), Kovács Karina (k), Leveleki Anett (k)
felkészítő: Vándor Ágnes

2017. november 11-én a Hegyvidék Kupán mérettették meg magukat diákjaink a törökbálinti Sportközpontban.
Az eredmények:
II. osztály Serdülő Együttes kéziszer csapat IV. hely:
Csípán Luca 5.a, Dézsi Lilla 5.a, Dézsi Laura 5.a, Németh Petra 5.b, Pavlinek Dorina 5.a, Horváth Lili 5.a, Zavesiczki Zoé 4.a felkészítők: Zbinyovszki Zsuzsanna, Hermann Henrietta

II. osztály Junior 1 Együttes kéziszer csapat I. hely:
Rapavi Laura 8.a, Szentpéteri Szonja 8.a, Vancsay Zita (k), Hegyi Virág (k), Keresztes Kitti 7.b, Országh Tamara 7.b felkészítők: Hermann Henrietta, Kiss Mária, Danka Annamária

I. osztály Gyermek 1 Együttes kéziszer csapat II. hely:
Nagy Dóra Lili 3.b, Rakamazi Vivien 3.b, Szentpéteri Szamira 3.b, Felvinczy Eszter 3.a, Török Flóra 4.a, Czakó Nóra (k), Mészáros Alexandra (k)
felkészítők: Hermann Henrietta, Holjevicz Eszter, Kövér Dóra

I. osztály Junior 2 Együttes kéziszer csapat IV. hely:
Almási Kitti 7.a, Nagy Laura 8.a, Csizmazia Eszter 8.a, Hantosi Bora 6.b, Szabó Eszter 7.a, Kenyeres Léna (k)
felkészítők: Vándor Ágnes, Hermann Henrietta, Csillag Andrea

I. osztály Felnőtt Együttes kéziszer csapat II. hely:
Asztalos Lili (k), Baranyi Liza (k), Binéth Alíz (k), Dobróka Viktória (k), Kovács Karina (k), Leveleki Anett (k)
felkészítő: Vándor Ágnes

 

Szívből gratulálunk az ügyes lányoknak, szüleiknek, felkészítő edzőiknek és testnevelőiknek!

 

Budapest, 1186. Tövishát u. 8.

OM: 035135

 web: gloriettsuli.hu

 e-mail: gloriettsuli@gmail.com

 telefon: 294-41-53

facebook: gloriettsuli

honlap admin: bakosgab@freemail.hu

Bejelentkezés

Keresés

Vonalban

Jelenleg 46 vendég és 0 felhasználó van vonalban.

JSN Solid template designed by JoomlaShine.com